dzieci siedzące w klasie podczas zajęc lekcyjnych21 czerwca 2022 r. odbyło się ostatnie spotkanie dyrektora Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem Jerzego Kowalskiego z uczniami Szkoły Podstawowej w Wólce w tym roku szkolnym. Na zajęciach poruszony został bardzo ważny temat. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach, które nas w życiu spotykają. Z radością dzieliły się posiadaną w tym zakresie wiedzą. W ramach zajęć uczniowie kolorowali obrazki o bezpiecznych wakacjach. Przy okazji uczniowie zostali zaproszeni do korzystania z zasobów Biblioteki w Skępem oraz uczestniczenia w wakacyjnych zajęciach organizowanych przez skępską książnicę.

Na zakończenie uczniowie oprócz życzeń na czas przerwy od nauki otrzymali ulotki mówiące o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa.  Jeszcze raz życzymy bezpiecznych i zdrowych wakacji Wypoczywajcie i cieszcie się słońcem. Wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich.

dzieci siedzące w klasie podczas zajęc lekcyjnych