Na zdjęciu widać uczestników wycieczki i dyrektora biblioteki w Skępem pozujących do grupowego zdjęcia przy fontannie z koziołkiem w centrum miasta26 lipca 2021 roku gościliśmy w Skępem studentów Uniwersytetu Każdego Wieku z Rypina, którzy przybyli do naszego uroczego miasta wraz z dyrektorem Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej Andrzejem Szalkowskim.
W trakcie wizyty gościom towarzyszył dyrektor skępskiej biblioteki Jerzy Kowalski, który pełnił rolę przewodnika w ich wędrówce po Skępem - wszak wszystkie drogi prowadzą do Skępego.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać nowych przyjaciół skępskiej biblioteki i podzielić się informacjami nt. naszego ukochanego, maleńkiego grodu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do nas.

Na zdjęciu widać uczestników wycieczki stojących na krużgankach w skępskim klasztorze wraz z dyrektorem bibliotekiNa zdjęciu widać uczestników wycieczki stojących z dyrektorem biblioteki na placu odpustowym przy klasztorze. Uczestnicy pozują do grupowego zdjęcia na tle klasztoruNa zdjęciu widać uczestników wycieczki w kościele słuchających informacji dyrektora biblioteki o historii skępskiego kościołaNa zdjęciu widać uczestników wycieczki i dyrektora biblioteki stojących w centrum Skępego na rynkuNa zdjęciu widać uczestników wycieczki i dyrektora biblioteki w Skępem pozujących do grupowego zdjęcia przy fontannie z koziołkiem w centrum miasta