Fotografia przedstawia dyrektora biblioteki czytającego dzieciom bajkę. Dzieci siedzą w przedszkolu na dywanie przed dyrektorem. Dyrektor siedzi na krześle14 września korzystając z zaproszenia Pani Iwony Kwaśniewskiej dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem odwiedził przedszkolaków w Niepublicznego Przedszkola ,,Klub Malucha" w Skępem.

W trakcie zajęć rozmawiano o bibliotece, książkach i zdrowym żywieniu.  Jerzy Kowalski przeczytał maluchom kilka przygód Kici Koci z książeczek o tym samym tytule. W tematyce spotkania bibliotecznego dominował temat witamin zawartych w warzywach i owocach. Jak zwykle w trakcie zajęć dzieci odpowiadały na pytania i dzieliły się wiedzą ,,na każdy temat”. Dzieci wraz z prowadzącym rysowały obrazki i śpiewaliśmy piosenki. Było miło i radośnie.

Zdjęcie przedstawia dyrektora wręczającego dzieciom siedzącym na krzesłach przy stoliku w przedszkolu kolorowanki

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na krzesłach przy stoliku w trakcie kolorowania obrazków

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące w przedszkolu na dywanie i oglądające kolorowe książeczki