Legimi 65000 ebooków

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem dołączyła do grona bibliotek oferujących swoim Czytelnikom dostęp do szerokiej oferty ebooków na platformie Legimi. Obecnie do dyspozycji jest około 50 tys. książek w formie cyfrowej – do czytania na certyfikowanym czytniku, tablecie, smartfonie lub komputerze.

Kody do serwisu Legimi wydawane są Czytelnikom:

• osobiście,
  • elektronicznie – należy pisać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby uzyskać dostęp do serwisu, wystarczy:

• Posiadać ważną kartę biblioteczną
  • Pobrać unikalny kod z biblioteki
  • Wejść na stronę https://www.legimi.pl/ksiaznicakopernikanska/
  • Wpisać unikatowy kod otrzymany z biblioteki
  • Pobrać bezpłatną aplikację Legimi
  • Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą

Kody wydawane są każdego 1-go dnia miesiąca (jeżeli 1-szy jest dniem wolnym to kolejnego dnia). Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kod jest ważny do końca bieżącego miesiąca, po terminie ważności wygasa.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc, należy:

• Pobrać z biblioteki kod dostępu na kolejny miesiąc
  • Wejść na stronę https://www.legimi.pl/ksiaznicakopernikanska/ i wpisać kod
    dostępu otrzymany z biblioteki
  • W następnym kroku zalogować się na swoje konto, wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji konta do serwisu

Dodatkowe informacje:

• Korzystanie z usługi jest dla użytkowników bezpłatne
  • Nie ma limitów na książki i strony
  • W ofercie są dostępne wyłącznie ebooki (bez audiobooków)
  • Jednorazowy dostęp do ebooków wynosi 1 miesiąc od dnia aktywacji kodu
  • W ramach jednego kodu można korzystać jednocześnie z dwóch urządzeń (czytnik, smartfon, tablet, komputer), z których tylko jeden jest czytnikiem
  • Ebooki nie są dostępne na czytniki Kindle’a

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.