Na zdjęciu widać rollup z napisem Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem oraz nagrody wyłożone na stoliku w Sali konferencyjnej urzędu27 marca w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Skępe odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w Gminnym konkursie dla dzieci i rodziców na rymowankę o bibliotece lub hasło promujące bibliotekę i czytelnictwo w 2024 roku. Posiedzenie Komisji oceniającej odbyło się w dniu 19 marca 2023  r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Skępem. Komisja obradowała w składzie: Jerzy Kowalski - Przewodniczący Komisji, Urszula Małkiewicz - członek Komisji i Anna Olszewska  - członek Komisji. Na Konkurs wpłynęło 18 haseł i rymowanek.

Nagrody wraz z członkami Jury wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski. Konkurs na hasło o bibliotece jest konkursem cyklicznym. Organizowany jest przez Miejsko-Gminną Bibliotekę od blisko 10 lat. Jest konkursem dosyć trudnym, gdyż wymaga od uczestników umiejętności i talentu literackiego.

Na zdjęciu widać nagrody wyłożone na stoliku w sali konferencyjnej urzędu

Na zdjęciu widać nagrodzone pierwszą nagrodą hasło ustawione na stoliku

Na zdjęciu widać nagrodzone drugą nagrodą hasło ustawione na stoliku

Na zdjęciu widać nagrodzone trzecią nagrodą hasło ustawione na stoliku