Zdjęcie przedstawia uczestników i  organizatorów pozujących do wspólnej fotografii

21 listopada 2023 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Skępe odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Rodziców pn. „Barwy biało-czerwone brzmią jak niepodległość”. Konkurs organizowany jest corocznie z okazji gminnych obchodów Święta Niepodległości. Odbywa się on pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

Impreza ta, jak większość wydarzeń organizowanych przez skępską książnicę cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Prace uczestników mieszkańcy Skępego i okolic mogli podziwiać w trakcie gminnych obchodów zorganizowanych z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę na wystawie w skępskim klasztorze.

W tym roku na konkurs złożonych zostały 55 prac plastycznych.  Nagrody laureatom wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Piotr Wojciechowski wraz członkami Jury dyrektorem biblioteki Jerzym Kowalskim i przewodniczącą Jury Anną Olszewską.

Z okazji wręczenia nagród laureatom prace plastyczne zostały wyeksponowane na wystawie w Urzędzie Miasta i Gminy Skępe.

Serdeczne gratulacje dla laureatów i ich opiekunów oraz wyrazy podziękowania za udział w konkursie dla wszystkich uczestników.

Widok ogólny na wystawę prac w sali konferencyjnej

Zdjęcie przedstawia prace wyłożone na stolikach na wystawie w sali konferencyjnej

Zdjęcie przedstawia prace wyeksponowane na sztalugach na wystawie w sali konferencyjnej

Zdjęcie przedstawia organizatorów konkursu w trakcie powitania uczestników