Na koniec spotkania dzieci otrzymały Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Super zabawa i co najważniejsze odwiedziny maluchów w bibliotece. Fajne spotkanie z dzieciakami i ich opiekunami. Bardzo dziękujemy za Wasze uśmiechy i aktywność na zajęciach.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące przy stolikach w sali konferencyjnej  urzędu. Dzieci oglądają bajkę na ekranie usytuowanym na końcu Sali

Zdjęcie przedstawia przedszkolaków siedzących przy stolikach w Sali konferencyjnej urzędu w trakcie zajęć plastycznych. Dzieciom pomagają panie opiekunki z przedszkola

Zdjęcie przedstawia moment wręczenia dyplomu przyjaciela pluszowego misia dziecku przez dyrektora biblioteki i dyrektora przedszkola w Sali konferencyjnej urzędu

Zdjęcie przedstawia przedszkolaków przeglądających książkę w bibliotece