004 127 września naszą Bibliotekę odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej ze Steklina (gm. Czernikowo) wraz z opiekunami. Sprawili nam tym wielką radość. W trakcie zwiedzania Biblioteki nasi goście wysłuchali najważniejszych informacji o jej działalności. Wspólnie, w telegraficznym skrócie odbyliśmy wycieczkę po Skępem, w trakcie której również w ekspresowym tempie starałem się uczniom przekazać najważniejsze informacje z historii naszego ukochanego miasta oraz szereg ważnych danych z teraźniejszości.

Goście na pamiątkę otrzymali pokonkursowy zbiór poezji z wierszami laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Gustawa Zielińskiego. W ramach podziękowania za wizytę dyrektor biblioteki otrzymała w darze od dyrektora szkoły egzemplarz „Świętoszka” Moliera.  Bardzo miłe spotkanie w Skępem z uczniami zaprzyjaźnionej z naszą biblioteką Szkoły. To doskonała okazja do promowania naszych działań, jak i walorów Miasta i Gminy Skępe. Bardzo dziękuję za współpracę i wizytę Panu Dyrektorowi Grzegorzowi Kozłowskiemu.

Na zdjęciu widać dzieci ze Steklina oraz Dyrektora Biblioteki Gminnej w Skępem. Stoją na rynku przy fontannie z koziołkiem

Na zdjęciu widać Dyrektora Biblioteki i uczniów ze Steklina będących w bibliotece w Skępem. Słuchają historii Skępego

Na zdjęciu widać dyrektora Biblioteki oprowadzającego dzieci po bibliotece

Na zdjęciu widać dzieci oraz ich opiekunów w bibliotece słuchające dyrektora