Zdjęcie przedstawia organizatorów i laureatów konkursu pozujących do wspólnej fotografii12 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Skępem odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w Konkursie dla dzieci i rodziców na hasło promujące bibliotekę i czytelnictwo w roku 2022 – z motywem związanym z jubileuszem 25 - lecia odzyskania praw miejskich przez Skępe. Konkurs zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem tradycyjnie odbył się pod patronatem  Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

W wyniku oceny dokonanej w składzie: Przewodniczący Jerzy Kowalski oraz Członkowie Urszula Małkiewicz i Anna Olszewska zwyciężyła Laura Odziemczyk za Hasła: „Miasto Skępe obchodzi ćwierćwiecze, spotkajmy się w bibliotece” oraz „Jesteś z Miasta już ćwierć wieku, oczytany bądź człowieku”. Drugie miejsce w konkursie zajęła Lidia Essa. Przyznane zostały również wyróżnienia, które zdobyli Paweł Wysokiński, Natalia Kwiatkowska i Szymon Sobociński.
Z okazji uroczystości w sali konferencyjnej zorganizowana została wystawa, na której wyeksponowane zostały hasła nadesłane na konkurs.

Nagrody laureatom wręczył Burmistrz Miasta i Gminy wraz z Jury.