25 listopada na całym świecie obchodzone są urodziny pluszowego misia.  Z tej okazji, w dniu jego święta dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem odwiedził dzieci z Klubu Malucha w Skępem. Razem świętowano Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy miał swojego misia. Gość czytał maluchom misiowe bajki i wierszyki. Kolorowano ilustracje zaczerpnięte z bajek o misiach. Dzieci rozmawiały z dyrektorem biblioteki na różne tematy dzieląc się wiedzą. Maluchy doskonale poradziły sobie z układaniem trudnych, jak na ich wiek puzzli z motywem pluszaka. Oczywiście na urodzinach Pluszowego Misia nie mogło zabraknąć wspólnego ,,Sto lat...", które wspólnie, głośno odśpiewano. Na zakończenie za wielkie zaangażowanie i ogromną wiedzę dyrektor biblioteki wręczył dzieciakom Misie-Lubisie. Finalnym etapem spotkania było pamiątkowe zdjęcie przy Misiu-Olbrzymie, który po cichu, bacznie wszystkich obserwował siedząc pod ścianą przedszkola. Z takimi wspaniałymi Maluchami z Klubu Malucha fajnie jest wspólnie świętować.

Zdjęcie przedstawia Dyrektora Biblioteki w trakcie zajęć z przedszkolakami. Dzieci siedzą na dywanie w kręgu wokół dyrektora. Dyrektor siedzi na krześle, w ręku trzyma pluszowego misia

Zdjęcie przedstawia Dyrektora Biblioteki w trakcie zajęć z przedszkolakami. Dzieci siedzą na dywanie. Dyrektor biblioteki wręcza im kolorowe książeczki

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące przy stoliku i układające puzzle z obrazkami misia

Zdjęcie przedstawia dzieci stojące pod ścianą wraz z dyrektorem biblioteki pozujące na tle dużego, pluszowego misia do zdjęcia