Z uwagi na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa nie będzie tradycyjnego, uroczystego wręczenia nagród laureatom. Uczestnicy mogą odbierać nagrody indywidualnie, pojedynczo w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa przewidzianych do stosowania w okresie pandemii.

PROTOKÓŁ

z posiedzenia KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I RODZICÓW
pt. „Jesień w Skępem” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe

1. Posiedzenie Komisji oceniającej odbyło się w dniu 8 października 2020 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Skępem
  2. Komisja obradowała w składzie: Anna Olszewska - Przewodniczący Komisji, Urszula Małkiewicz - członek Komisji i Jerzy Kowalski - członek Komisji
  3. Komisja stwierdziła, że na Konkurs wpłynęło 26 prac plastycznych
  4. W wyniku oceny i analizy prac Komisja ustaliła następujące wyniki konkursu:

I miejsce - Antoni Drzewucki

II miejsce - Antonina Kowalska

II miejsce - Piotr Stankiewicz

II miejsce - Krystian Okonkowski

III miejsce - Zofia i Aleksandra Redecka

III miejsce - Adam Jaks

III miejsce - Julia Redecka

III miejsce - Zuzanna i Bartosz Dudzińscy

III miejsce - Łukasz Kaźmierczak

oraz wyróżnienia: Ola i Antosia Buczek, Artur Mądrzycki, Mateusz Rybacki, Karolina Kaźmierczak, Małgorzata Kwaśnicka, Katarzyna Tucholska, Maja Wolska, Wiktor Wszelak, Klaudia Podlas, Julia Gołębiewska, Michał Kosztowny, Szymon Sobociński, Magdalena Sobocińska, Julia Sobocińska, Agata Bednarska, Marcel Sztuczyński, Martyna Chojnacka.

Organizatorzy serdecznie dziękują i gratulują uczestnikom za udział w Konkursie.

Podpis Jury

Anna Olszewska - Przewodnicząca