Na zdjęciu widać dzieci siedzące w bibliotece przy stolikach i dyrektora biblioteki stojącego przed dziećmi w trakcie prowadzonych zajęć18 kwietnia 2024 r. w progi skępskiej biblioteki zawitały przedszkolaki z Klubu Malucha w Skępem. W trakcie wizyty dzieci poznały zasady korzystania ze zbiorów. Zapoznały się z ofertą lektur oraz zajęć bibliotecznych dla dzieci. Wysłuchały bajek i wierszyków czytanych w trakcie spotkania przez dyrektora biblioteki, oraz uczestniczyły w zajęciach plastycznych.

Na zakończenie spotkania jako nagrodę za pilny udział w zajęciach dyrektor skępskiej książnicy wręczył przedszkolakom słodki upominek.

Na zdjęciu widać grupkę dzieci stojących przy regałach z książkami oraz dyrektora biblioteki oprowadzającego dzieci po bibliotece

Na zdjęciu widać dzieci siedzące w bibliotece przy stolikach, na których leżą książeczki dla dzieci. Przy stolikach stoją panie przedszkolanki.

Na zdjęciu widać dzieci siedzące w bibliotece przy stolikach i dyrektora biblioteki siedzącego przy biurku przed dziećmi w trakcie prowadzonych zajęć

Na zdjęciu widać dzieci siedzące w bibliotece przy stolikach w trakcie prowadzonych zajęć plastycznych

Na zdjęciu widać dzieci siedzące przy stolikach w bibliotece. Przed dziećmi stoi pani bibliotekarka i pokazuje im starą maszynę do pisania

Na zdjęciu widać dzieci siedzące przy stolikach w bibliotece. Przed dziećmi stoi dyrektor i wręcza im słodycze, jako nagrodę za aktywność na zajęciach.