Fotografia przedstawia dyrektora biblioteki siedzącego na krześle w przedszkolu. Dyrektor pokazuje dzieciom siedzącym przed nim na dywanie obrazek z pieskiemW Dniu Kundelka 25 października miała miejsce fajna zabawa połączona z nauką w Niepublicznym Przedszkolu Kujawiaczek w Skępem. Troskliwie i bardzo poważnie rozmawialiśmy o naszych ulubionych pieskach, zarówno tych rasowych jak i nierasowcach, które 25 października obchodzą swoje święto.

Dzieci dzieliły się swoją ogromną wiedzą nt. codziennych zadań, jakie spoczywają na właścicielach psów. Dużo czytaliśmy, trochę kolorowaliśmy - przyjemnie, że wzajemnym zrozumieniem rozmawialiśmy na każdy temat. Kolejne spotkanie na specjalną prośbę dzieci odbędzie się w naszej bibliotece. Wszyscy nie możemy się już doczekać tej chwili. Serdecznie zapraszamy do naszej Książnicy wszystkie dzieci.

Fotografia przedstawia dzieci siedzące w przedszkolu przy stolikach. Dzieci kolorują obrazki

Fotografia przedstawia dziewczynkę siedzącą przy stoliku w przedszkolu w trakcie zajęć plastycznych

Fotografia przedstawia chłopca siedzącego przy stoliku w przedszkolu w trakcie zajęć plastycznych

Fotografia przedstawia dzieci siedzące przy stoliku w przedszkolu w trakcie zajęć plastycznych