Artykuły

Wręczenie nagród i dyplomów w Gminnym Konkursie Plastycznym na "Ozdobę choinkową"

Wręczenie nagród i dyplomów
w Gminnym Konkursie Plastycznym na "Ozdobę choinkową"
0213 stycznia 2014 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Skępe odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom IV edycji Gminnego Konkursu Plastycznego na "Ozdobę choinkową". Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skępe.
Osoby nagrodzone i wyróżnione zostały uhonorowane nagrodami książkowymi i dyplomami, które wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Andrzej Gatyński, z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Skępe Jerzy Kowalski, Anna Olszewska, Krystyna Karpińska oraz dyrektor M-GBP Urszula Małkiewicz. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali także pamiątkowe dyplomy.

Czytaj więcej...

Pokonkursowy zbiór poezji – Świtanie Wszechczasu VII

Pokonkursowy zbiór poezji – Świtanie Wszechczasu VII 
W ramach działalności wydawniczej nasza książnica wydała kolejny pokonkursowy zbiór poezji zawierających teksty laureatów XI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Gustawa Zielińskiego, którego była organizatorem nasza biblioteka.
             Serdecznie zapraszamy wszystkich  do korzystania ze zbiorów biblioteki
 

PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK

PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem dostała się do II rundy Programu Rozwoju Bibliotek jako Biblioteka partnerska.

Czytaj więcej...

Nowości w bibliotece

Nowości w bibliotece

114Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem wzbogaciła się o nowe, ciekawe i godne polecenia pozycje książkowe. Pozycje te są już do wypożyczenia.

Z pewnością każdy znajdzie coś przyjemnego i odprężającego na długie zimowe wieczory.

Zapraszamy serdecznie do biblioteki.