Artykuły

XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Gustawa Zielińskiego w Skępem

9 10 11

Województwo Kujawko-Pomorskie, Powiat Lipnowski, Miasto i Gmina Skępe

Regulamin XIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego

im. Gustawa Zielińskiego w Skępem

Organizator:

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem
ul. Kościelna 2, 87-630 Skępe
tel.542877015
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa https://biblioteka.skepe.pl/

Patronat:

Czytaj więcej...

Zimowe zajęcia z biblioteką

001
Serdecznie zapraszamy dzieci uczęszczające do szkół podstawowych z terenu gminy Skępe do zapisywania się na zimowe zajęcia z biblioteką, które odbędą się w drugim tygodniu ferii w dniach od 23 do 27 lutego 2015 r.
W przygotowywanym programie planujemy zorganizowanie szeregu konkursów i zabaw dla dzieci. Dzieci będą mogły się wykazać zdolnościami plastycznymi, bajkową wyobraźnią i umiejętnościami pracy w grupie. W trakcie zajęć swój udział zapowiedzieli przedstawiciele SANEPID-u z Lipna.

Czytaj więcej...

Świtanie wszechczasu VIII

20W grudniu 2014 r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem wydała kolejny zbiór pokonkursowej poezji pt. "Świtanie wszechczasu VIII" zawierający nagrodzone utwory poetyckie w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Gustawa Zielińskiego w Skępem organizowanym pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Starosty Lipnowskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.
Jest to kolejne wydawnictwo książkowe wydane sumptem biblioteki. Zamieszczone są w nim teksty 21 młodych autorów z całej Polski.

Zbiór jest dostępny w Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Skępem.

Gminny Konkurs dla Seniorów

Gminny Konkurs dla Seniorów
na hasło promujące bibliotekę i czytelnictwo

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem zaprasza osoby po 50 roku życia zamieszkujące na terenie Miasta i Gminy Skępe do udziału w konkursie
na hasło promujące Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem, ul. Kościelna 2, 87-630 Skępe, tel. 542877015

2. Patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta i Gminy Skępe

2. Adresaci konkursu:

- osoby, które ukończyły pięćdziesiąty rok życia (emeryci, renciści, seniorzy)

Czytaj więcej...

Uroczyste wręczenie nagród

W związku z tym, iż 22 grudnia 2014 r. odbyło się posiedzenie Jury Gminnego Konkursu Plastycznego pt. "Ozdoba Choinkowa" serdecznie zapraszam Dyrektorów szkół, które brały udział w konkursie wraz z laureatami na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie sie 14 stycznia 2015 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Skępe - sala nr 12.
 
Prosimy zapoznać się z wynikami konkursu, które zostały zamieszczone na stronie LINK -->

Ozdoba choinkowa - wręczenie nagród

007         14 stycznia w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Skępe odbyło się uroczyste wręczenie nagród w gminnym konkursie zorganizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem pt. "Ozdoba choinkowa" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

         Na konkurs napłynęły 92 prace ze wszystkich szkół dla, których organem prowadzącym jest Miasto i Gmina Skępe. Komisja w składzie Anna Olszewska-przewodnicząca, Jerzy Kowalski - członek, Monika Jagielska - członek dokonała oceny prac i przydzieliła kolejne miejsca i wyróżnienia uczestnikom konkursu.

Czytaj więcej...

Ozdoba Choinkow - Rozstrzygnięcie

Skępe, dn. 22. 12. 2014

Protokół

z posiedzenia Jury Gminnego Konkursu Plastycznego pt. ,, Ozdoba Choinkowa” zorganizowanego przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

W dniu 22 grudnia 2014 roku w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Skępem zebrała się komisja oceniająca (JURY) w celu dokonania oceny prac plastycznych, w składzie:

Anna Olszewska - przewodnicząca komisji   

Jerzy Kowalski - członek komisji

Monika Jagielska – członek komisji

Czytaj więcej...