Artykuły

Kartka Wielkanocna 2015 - podsumowanie

Skępe, dn. 07. 04. 2015 r.

Wypis z Protokółu

z posiedzenia Jury Pierwszego Bibliotecznego Konkursu Plastycznego dla dzieci i rodziców pt. ,,Kartka wielkanocna 2015 r.” zorganizowanego przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem.

W dniu 7 kwietnia 2015 roku w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Skępem zebrała się komisja oceniająca (JURY) w celu dokonania oceny prac plastycznych, w składzie:

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Page1 1

Rozstrzygnięcie konkursu dla Seniorów na hasło promujące bibliotekę i czytelnictwo

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Gminnego Konkursu dla Seniorów

na hasło promujące bibliotekę i czytelnictwo

pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe

1. Posiedzenie Komisji oceniającej odbyło się w dniu 17 lutego 2015 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Skępem

2. Komisja obradowała w składzie: Edyta Czachorowska - przewodniczący Komisji, Urszula Małkiewicz - członek Komisji i Jerzy Kowalski - członek Komisji

Czytaj więcej...

"I to i owo" w Skępem

"I to i owo" w Skępem

0297 marca 2015 r. w Skępem w sali OSP na zaproszenie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem wystąpiła gościnnie grupa Kabaretowa "I to i owo" z Wielgiego. Inspiracją do występów były obchody Dnia Kobiet. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy w Skępem.

Czytaj więcej...

Radosne ferie z biblioteką - 2015 - dzień V

11Ostatni dzień ferii minął. W tym dniu nastąpiło podsumowanie całotygodniowych zajęć . W pierwszej części zajęć uczestnicy korzystając z sal w CKOR w Skępem uczestniczyli w zajęciach rekreacyjno -sportowych. Dzieci grały w piłkarzyki i bilarda oraz gry komputerowe. Po powrocie do biblioteki odbyły się gry i zabawy z wykorzystaniem bibliotecznej pracowni komputerowej. Dzieci częstowały się poczęstunkiem przygotowanym dla nich przez bibliotekę. Na zakończenie uczestnicy w kilku zdaniach podsumowywali cały tydzień spotkań w bibliotece. Jak to zwykle bywa przy tak bogatym programie przygotowanym przez organizatorów każdemu podobało się coś innego.

Czytaj więcej...

KARTKA WIELKANOCNA 2015 r.

PIERWSZY BIBLIOTECZNY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I RODZICÓW
PT. "KARTKA WIELKANOCNA 2015 r."

ORGANIZATOR KONKURSU:
MIEJSKO - GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SKĘPEM

ADRESACI KONKURSU:

  • W KONKURSIE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ RODZICE I DZIECI Z PRZEDSZKOLI, ZERÓWEK I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z TERENU GMINY SKĘPE

CELE KONKURSU:

Czytaj więcej...

Radosne ferie z biblioteką - 2015 - dzień IV

0324 lutego to drugi dzień "Radosnych Ferii z Biblioteką". W tym dniu dużo radości dzieciakom przysporzyły własnoręcznie pisane bajki. Jednak wstępem do własnych utworów było wspólne czytanie bajek innych autorów.

Uczestnicy zajęć z wielką ochotą podeszli do tematu. Żywiołowe reakcje i zaangażowanie świadczyły o tym, iż ten punkt programu bardzo się im spodobał. Dzieciaki wykazały się dużą bajkową wyobraźnią. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Powstało kilka ciekawych projektów literackich.

Czytaj więcej...