Ferie w Skępem - harmonogram

Harmonogram zajęć pn. "Kulturalne Ferie w Skępem" zorganizowanych w okresie
od 14 stycznia 2019 do 18 stycznia 2019 r.
w godzinach od 1000 do 1300

14 stycznia (poniedziałek) - Zabawy integracyjne, zajęcia decupage

15 stycznia (wtorek) - Gry i zabawy w parach/grupie. Maski karnawałowe - zajęcia plastyczne

16 stycznia (środa) - zbiórka godz. 8.30 - Wyjazd do Centrum Zabaw "Happy Park" w Stróżewku koło Płocka - odpłatność 16 zł/osobę, powrót godz. 13.30 - 14.00

Czytaj więcej...

Ferie w Skępem

178

Czytaj więcej...

Wszystkie drogi prowadzą do....Skępego

00229 listopada 2018 r. na zaproszenie wychowawczyni kl. "Ib" Aliny Sobocińskiej w Szkole Podstawowej w Skępem gościł Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem Jerzy Kowalski.

Spotkanie miało charakter patriotycznej lekcji o Skępem. W trakcie lekcji dzieci poznały historię i legendy Skępego. Dowiedziały się dlaczego Skępe ma właśnie taką swoją nazwę.

Czytaj więcej...

Mikołajkowe czytanie bajek ze skępską biblioteką

079W dniach od 4 do 10 grudnia z okazji imienin Mikołaja dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem jako pomocnik Świętego Mikołaja odwiedził dzieci w przedszkolach na terenie Miasta Gminy Skępe.

4 grudnia odbyły sie dwie lekcje biblioteczne: w Przedszkolu "Pod Lipami" w Wiosce i Niepublicznym Przedszkolu "Klub Malucha w Skępem". 7 grudnia pomocnik Mikołaja zawitał do Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Nad Rzeczką" w Skępem. 10 grudnia spotkał się z dziećmi w Przedszkolu im. "Ewy Szelburg-Zarembiny w Skępem i w szkole w Łąkiem.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki na święcie Pluszowego Misia w Bibliotece w Skępem

001Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem od wielu lat organizuje spotkania w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, który swoje urodziny obchodzi 25 listopada. W tym roku urodziny misia przypadły w niedzielę. Z tej okazji w gościnę do skępskiej książnicy 29 listopada 2018 r. przybyły dzieci wraz z opiekunami z dwóch niepublicznych placówek przedszkolnych tj. z "Klubu Malucha" i "Nad Rzeczką" - działających na terenie Skępego.

Czytaj więcej...

Życzenia

Przechwytywanie

Z biblioteką o pluszowym misiu

01126 listopada w Łąkiem, w filii skępskiej szkoły podstawowej odbyła się lekcja biblioteczna. Na zaproszenie pań nauczycielek Aleksandry Welenc i Sylwii Bartoszewicz zajęcia poprowadził dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki w Skępem Jerzy Kowalski. Tematem spotkania były Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia przypadające co roku 25 listopada.

Czytaj więcej...