Informacja

Informuję, iż na podstawie ZARZĄDZENIA NR 10/2017 Dyrektora Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem z dnia 12 grudnia 2017 r. w sprawie ustalenia dodatkowego dnia wolnego dla pracowników Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem w zamian za dzień świąteczny przypadający w sobotę 6 stycznia 2018 roku Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem w dniu 8 stycznia 2018 roku będzie nieczynna.

Jerzy Kowalski

Dyrektor Miejsko-Gminnej

Biblioteki Publicznej w Skępem

Wesołych Swiąt

życzenia BN 2017

Polska! Biało-czerwoni!!!

020Listopad to miesiąc, który w historii Polski zapisał się w sposób szczególny poprzez fakt odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów. 11 listopada to umowna data przyjęta w okresie międzywojennym jako moment proklamowania powstania odrodzonego, niepodległego Państwa Polskiego.

Czytaj więcej...

Pluszowy Miś w Bibliotece w Skępem

003Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem od wielu lat organizuje spotkania w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym roku urodziny misia przypadły w sobotę, dlatego uroczystości jubileuszowe przełożone zostały na poniedziałek 27 listopada. Z tej okazji w gościnę do skępskiej książnicy przybyły dzieci wraz z opiekunami z Przedszkola im. Ewy Szelburg Zarembiny w Skępem. Tradycyjnie dzieci przyniosły na zajęcia swoje ulubione misie.

Czytaj więcej...

Barwy biało-czerwone brzmią jak...niepodległość

Barwy biało-czerwone brzmią jak...niepodległość

009Niepodległość w barwach biało-czerwonych była hasłem przewodnim konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców zorganizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta i gminy Skępe przez skępską bibliotekę z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem od wielu lat prowadzi intensywne działania edukując najmłodszych mieszkańców poprzez zabawę i sztukę organizując różnego rodzaju konkursy i zajęcia tematyczne związane z ważnymi wydarzeniami i okolicznościami celebrowanymi na terenie gminy, poprzez co aktywnie włącza się w organizacje tych wydarzeń.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny - OZDOBA ŚWIĄTECZNA

301

Czytaj więcej...

Barwy biało-czerwone brzmią jak niepodległość - rozstrzygnięcie

Skępe, dn. 08.11.2017 r.

Protokół

z posiedzenia Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. Barwy biało – czerwone brzmią jak niepodległość zorganizowanego przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe

W dniu 8 listopada 2017 roku zebrała się komisja oceniająca w celu dokonania oceny dostarczonych na konkurs prac:

Anna Olszewska - przewodniczący Komisji

Małgorzata Matuszczak - członek jury

Jerzy Kowalski - członek jury

Czytaj więcej...