Urodziny Pluszowego Misia w Przedszkolu "Nad Rzeczką"

02726 listopada 2019 r. na zaproszenie dyrektora Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Nad Rzeczką" w Skępem w placówce tej gościł przedstawiciel skępskiej biblioteki Jerzy Kowalski. Okazją do spotkania z maluchami był obchodzony 25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia. W trakcie wizyty dzieci poznały genezę obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Wysłuchały bajek o misiu czytanych przez dyrektora Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem Jerzego Kowalskiego. Dużo radości maluchom sprawiło dmuchanie kolorowych balonów i kolorowanie ilustracji z motywem Kubusia Puchatka oraz niedźwiedzia z bajki "Masza i niedźwiedź". W nagrodę za wspaniale wykonane prace każdy uczestnik zajęć otrzymał od przybyłego gościa słodki podarek.

Na zakończenie dzieci pozowały do wspólnej fotografii i wręczyły gościowi podziękowanie za pouczającą wizytę.