Gminny Konkurs Recytatorski

12213 kwietnia 2019 w remizie OSP w Skępem odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skępe. Wzięło w nim udział 39 uczestników rywalizujących w 4 kategoriach wiekowych. Impreza została zorganizowana przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Skępem. W sobotnie przedpołudnie sala OSP zapełniła się po brzegi. W uroczystości wzięły udział dzieci z terenu całej gminy Skępe wraz z nauczycielami, rodzicami i opiekunami. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Skępem Janusz Kozłowski, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Skępem Ryszard Szewczyk oraz radne Anna Sobocińska, Maria Krymka i Aleksandra Ruszkowska.

W wyniku recytatorskiej rywalizacji Jury pod Przewodnictwem Jerzego Kowalskiego w składzie Jolanta Skowrońska i Małgorzata Matuszczak przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

1. Przedszkola i kl. 0

I miejsce – Weronika Wiśniewska

II miejsce – Natalia Wąsicka

III miejsce – Amelia Wąsicka

Po dokonaniu oceny przez Jury nagrody uczestnikom wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Kozłowski oraz Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem Jerzy Kowalski. Po wręczeniu nagród laureatom wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk organizatorów dyplomy za uczestnictwo w konkursie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za uczestnictwo, laureatom zaś składamy szczególne gratulacje.