Nadchodzi wiosna

00115 marca 2019 w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym "Nad Rzeczką" odbyło się spotkanie biblioteczne pt. "Wiosna, wiosna ...ach to ty".

W trakcie spotkania dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem Jerzy Kowalski opowiedział o pierwszych oznakach i symbolach wiosennych. Dzieci z radością dzieliły się z przybyłym gościem swoimi spostrzeżeniami nt. nadchodzącej pory roku. Oglądały kolorowe ilustracje przedstawiające pierwsze oznaki wiosny. Kolorowały ilustracje, oraz wysłuchały bajek i wierszyków o wiośnie.

Najważniejszym punktem spotkania było wspólne wykonanie Marzanny. Sprawiło to dzieciom dużo radości. Maluchy aktywnie włączyły się do pracy, żywiołowo reagując na powstawanie kolejnych elementów kukły.

Na zakończenie uczestnicy zajęć chętnie pozowali do wspólnej fotografii.