Przedszkolaki na święcie Pluszowego Misia w Bibliotece w Skępem

001Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem od wielu lat organizuje spotkania w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, który swoje urodziny obchodzi 25 listopada. W tym roku urodziny misia przypadły w niedzielę. Z tej okazji w gościnę do skępskiej książnicy 29 listopada 2018 r. przybyły dzieci wraz z opiekunami z dwóch niepublicznych placówek przedszkolnych tj. z "Klubu Malucha" i "Nad Rzeczką" - działających na terenie Skępego.

Na spotkanie przygotowany został bardzo obszerny program wizyty. Dzieci poznały historię pluszowego misia, śpiewały piosenki, kolorowały obrazki z misiami, poznały bajkę o "Misiu Puchatku", częstowały sie słodyczami i napojami przygotowanymi na ich wizytę przez organizatora spotkania. Jednym słowem było wesoło i słodko - były tańce i śpiew do którego włączyli się opiekunowie wraz z dyrektorem biblioteki.

Na zakończenie dzieci podziękowały organizatorom za spotkanie wręczając dyrektorowi podziękowanie za gościnę, po czym z uśmiechem na twarzach udekorowane kolorowymi balonami powróciły do swoich Przedszkoli.