Z biblioteką o pluszowym misiu

01126 listopada w Łąkiem, w filii skępskiej szkoły podstawowej odbyła się lekcja biblioteczna. Na zaproszenie pań nauczycielek Aleksandry Welenc i Sylwii Bartoszewicz zajęcia poprowadził dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki w Skępem Jerzy Kowalski. Tematem spotkania były Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia przypadające co roku 25 listopada.

W ramach zajęć dzieci wysłuchały informacji o historii powstania pluszowego misia, układały z puzzli ilustracje przedstawiające ich ulubionego pluszaka, oraz w grupach rysowały obraz pt. Pluszowy Miś na spacerze po Skępem.

Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach i chętnie odpowiadały na zadawane przez prowadzącego pytania. Na zakończenie zajęć tradycyjnie lekcję uwieczniono na wspólnej fotografii.