Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z opiekunami siedzące w przedszkolu na dywanieKorzystając z zaproszenia dyrekcji i dzieci z Publicznego Przedszkola im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Skępem dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem Jerzy Kowalski odwiedził wspaniałych Przedszkolaków z Przedszkola przy ul. Dworcowej. Dzień kundelka obchodzony jest w październiku, jednak na specjalne życzenie przedszkolaków rozmowy o pieskach były kontynuowane w listopadzie.

Z tak sympatycznymi dzieciakami zajęcia zawsze wypadają super. Spotkanie odbyło się z dwiema grupami dzieci. W ramach celebracji święta piesków podwórkowych czytane były wiersze i bajki o pieskach.  Uczestnicy zajęć dużo rozmawiali o kundelkach i psach rasowych, dzieląc się z gościem z biblioteki swoją wiedzą. Tradycyjnie dzieci dużo kolorowały i wycinały z papieru podobiznę pieska. Zajęcia jak zwykle były bardzo dynamiczne, z pełnym zaangażowaniem dzieci i opiekunów.

Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z opiekunami siedzące w przedszkolu na dywanie

Zdjęcie przedstawia dyrektora biblioteki stojącego w przedszkolu. Dyrektor trzyma w ręce obrazki z pieskami

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na dywanie w przedszkolu. Dzieci oglądają kolorowe książeczki

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące w przedszkolu przy stolikach. Dzieci wycinają z szablonów papieru głowę pieska