Na zdjęciu widać dzieci, ich opiekuna oraz dyrektora biblioteki w Skępem. Siedzą w przedszkolu we Wiosce. Słuchają opowieści dyrektora26 września 2022 Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem odwiedził przedszkolaków z Przedszkola ,,Pod lipami" w Wiosce. W zajęciach uczestniczyła najstarsza grupa Przedszkolaków. W trakcie zajęć rozmawiano o grzybach, owocach, warzywach i bajkowych, jesiennych pejzażach.  Było trochę czytania, trochę kolorowania i chyba ten element zajęć dał dzieciom najwięcej radości... i trochę jesiennych żartów.

Po niedzieli dzieci miały w sobie moc energii, dzięki czemu zajęcia były bardzo dynamiczne i żywiołowe. Było to bardzo fajne spotkanie. Swoimi ciekawymi pomysłami dzieci potrafią pozytywnie zaskoczyć.

Na zdjęciu widać dzieci, opiekunkę i dyrektora wspólnie siedzących ze sobą i rozmawiających

Na zdjęciu jest grupa dzieci siedzących na wykładzinie. Naprzeciw na krześle siedzi dyrektor biblioteki, który czyta im książkę

Na zdjęciu widać siedzące dzieci słuchające bajki czytanej przez dyrektora. Na szybach okien przyklejone są jesienne ozdoby

Na zdjęciu są dzieci kolorujące tematyczne rysunki nawiązujące do jesieni. Siedzą wspólnie przy stole, a na środku leży pudełko z kredkami

Na zdjęciu widać chłopca prezentującego swój rysunek, który przedstawia jeża. W tle są dzieci, które dalej kolorują swoje prace

Na zdjęciu widać dziewczynkę, która pokazuje do zdjęcia swój pokolorowany rysunek muchomora

Na zdjęciu widać czwórkę chłopców, którzy wspólnie kolorują swoje prace przy jednym stole. Na środku stoi pudełeczko z kredkami. Na oknie naklejone są listki w odcieniach jesieni.

Na zdjęciu widać chłopca prezentującego swoją pracę, na której widać pokolorowane dynie. Jest z siebie dumny

Na zdjęciu jest chłopiec pokazujący swój rysunek, przedstawiający grzybka, na którym siedzi ślimak

Na zdjęciu widać grupę przedszkolaków oraz opiekunki. Pokazują do zdjęcia swoje prace z jesiennymi motywami.