Fotografia przedstawia wystawę prac plastycznych, konkursowych ustawioną w Sali konferencyjnej  Urzędu Miasta i Gminy Skępe. Prace leżą na stolikach i wyeksponowane SA również na planszach ustawionych na sztalugach1 marca 2022 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Skępe odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu Plastycznego dla dzieci i rodziców pt. „Kubusia Puchatka spacer po Skępem”. Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka przypadającego 18 stycznia oraz dwudziestej piątej rocznicy odzyskania praw miejskich przez Skępe. W uroczystości wzięli udział laureaci wraz z opiekunami, którzy z rąk organizatorów i patrona konkursu Burmistrza Piotra Wojciechowskiego otrzymali dyplomy i nagrody. Z okazji gali konkursowej uczestnicy mogli podziwiać wystawę prac złożonych na konkurs.

Na konkurs złożone zostały 32 prace plastyczne, które oceniła komisja w składzie: Anna Olszewska – Przewodnicząca i Urszula Małkiewicz – Członek Jury. W wyniku oceny Jury przyznało następujące miejsca : w kategorii do 7 lat: I miejsce Mateusz Kowalski, II miejsce Bartosz Kubiński, II miejsce  Jan Kowalski, III miejsce Maria Wyborska, III miejsce Paweł Wysokiński, oraz wyróżnienia: Adam Alaszkiewicz: W kategorii powyżej 7 lat: I miejsce Antonina Kowalska, II miejsce Aleksander Krzywdziński , II miejsce  Iza Bogdanowicz, III miejsce  Sobecka Julia, III miejsce Redecka Julia, III miejsce  Marcel Kępiński, oraz wyróżnienia: Klaudia Podlas, Oliwia Wyborska, Magdalena Kowalewska, Zuzanna Jaskóła.

Cieszy fakt, iż pomimo trudnych warunków epidemicznych, wprowadzonego zdalnego nauczania i specjalnego trybu nauczania konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez skępską bibliotekę.

Fotografia przedstawia wystawę prac konkursowych ustawioną w Sali konferencyjnej  Urzędu Miasta i Gminy Skępe. Prace leżą na stolikach i wyeksponowane SA również na planszach ustawionych na sztalugach

Fotografia przedstawia uczestników gali wręczenia nagród stojących przed wystawą z pracami plastycznymi. Uczestnicy oglądają wystawę

Fotografia przedstawia organizatorów konkursu plastycznego przemawiających do uczestników konkursu. Od lewej stoją: Burmistrz Miasta i Gminy  Skępe Piotr Wojciechowski, Przewodnicząca Jury Anna Olszewska i Dyrektor Biblioteki w Skępem Jerzy Kowalski

Fotografia przedstawia moment wręczenia nagrody laureatowi  przez Burmistrza Skępego w towarzystwie Przewodniczącej Jury i Dyrektora Biblioteki w Skępem